Den här webbplatsen använder cookies. Läs mer om personuppgifter och cookies

Personal

Sharam Tristan Alborz
Ägare / Coach

Sharam Tristan Alborz

CrossFit Level 2 Trainer
Eleiko Power Lifting - Level 2
Eleiko Strength Coach - Level 3
Svensk mästare i styrkelyft -74kg

sharam@vagnhallencrossfit.se

Charlie Karlsson
Head Coach

Charlie Karlsson

CrossFit Level 2 Trainer
Eleiko Strength Coach - Level 3
Lic. Personlig tränare

charlie@vagnhallencrossfit.se

Christian Hartmann
Box manager / Coach

Christian

CrossFit Level 1
F.d Jägarsoldat

christian@vagnhallencrossfit.se


Maria “Lillet” Dahlberg
Coach

Lillet

CrossFit Level 1

lillet@vagnhallencrossfit.se

Alessandro Milano
Coach

Alessandro

CrossFit Level 1
Kandidatexamen, Sports Coaching Göteborgs Universitet
Strongfit Mentor program

alessandro@vagnhallencrossfit.se

Sofie Lindberg
Coach

Sofie Lindberg

CrossFit Level 1
Mångårig tränare i gymnastik

sofie@vagnhallencrossfit.se


Johanna Östlund
Coach

Johanna

CrossFit Level 1

johanna@vagnhallencrossfit.se

Karl Corneliusson
Coach

Kalle

CrossFit Level 2 Trainer
Cert. Personlig Tränare SAFE
Cert. Styrketräningsinstruktör SAFE
UEFA B-licens
Gymnastics SAFE

kalle@vagnhallencrossfit.se

Frida Westin
Coach

Frida

Lic. personlig tränare

frida@vagnhallencrossfit.se


Oscar Sävhage
Coach

Oscar

CrossFit Level 1
Legitimerad Fysioterapeut

oscar@vagnhallencrossfit.se

Karin & “Lillet”
Functional Kids

Kids

kids@vagnhallencrossfit.se

 
Laddar...